GrandWare
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
GrandWare

Forum polskiego serwera do muonline GrandWare.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kochany Adminie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Masterka

Masterka


Liczba postów : 96
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Tajemnica :)

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 4:31 pm

Mam wielką prośbę ... Dało by rade upnąć klienta na File Front ? Bo już mnie nerwica bierze pobierać 15 kb/s z tego linku co w downloadzie klienta Sad( Była bym bardzo wdzięczna Sad
Powrót do góry Go down
emagieika

emagieika


Liczba postów : 38
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Krakow N-H

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 5:26 pm

Ja dam rade upnac ale musisz chwilke poczekac Razz (Za okolo 1h wroce z Editem i linkiem:) )

Link: http://hosted.filefront.com/eMAGieIKa/ <---- NA TYM CLIENCIE NIE DZIALA!!!! (Nizej jest link do innego Cleinta z niego pobierajcie)

(To jest Client na ktorego sie pozniej nalozy patcha od Pablo)


lol!


Ostatnio zmieniony przez emagieika dnia Pią Sie 01, 2008 4:13 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Masterka

Masterka


Liczba postów : 96
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Tajemnica :)

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 5:26 pm

Okej bede czekala Smile)

Z gory dziekuje ;]
Powrót do góry Go down
KobcoN

KobcoN


Liczba postów : 23
Join date : 29/07/2008
Age : 33
Skąd : Olkusz

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 6:02 pm

emagieika napisał:
Ja dam rade upnac ale musisz chwilke poczekac Razz (Za okolo 1h wroce z Editem i linkiem:) )


lol!

A skad niby wezmiesz clienta jak go jeszcze nie ma w downlaodzie ?
Powrót do góry Go down
Masterka

Masterka


Liczba postów : 96
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Tajemnica :)

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 6:10 pm

Jak nie ma jak jest ^^^^ Na publikacjach i na forum Wink
Powrót do góry Go down
KobcoN

KobcoN


Liczba postów : 23
Join date : 29/07/2008
Age : 33
Skąd : Olkusz

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 6:42 pm

Masterka napisał:
Jak nie ma jak jest ^^^^ Na publikacjach i na forum Wink

Czy na clienta 1.04h mozna nalozyc patcha z S3ep2 ?^^ bo chyba nie. I na dodatek zajmuje nie zale 200 mb... a tyle client S3ep2 nie zajmuje
Powrót do góry Go down
Masterka

Masterka


Liczba postów : 96
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Tajemnica :)

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 6:58 pm

Moze i tak . Wiem ze na muonline.org.pl jest klient do pobrania ma ponad 400 mb. I prosilam aby ktos go upna na file fronta bo z tego sie strasznie wolno sciaga.
Powrót do góry Go down
emagieika

emagieika


Liczba postów : 38
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Krakow N-H

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 10:33 pm

Powrót do góry Go down
Masterka

Masterka


Liczba postów : 96
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Tajemnica :)

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 11:49 pm

I na tego klienta bedzie mozna normalnie narzucic patcha i bedzie latalo ? Razz
Powrót do góry Go down
giwera19

giwera19


Liczba postów : 22
Join date : 31/07/2008

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimeCzw Lip 31, 2008 11:55 pm

Patch powinien działać chyba na wszystkich klientach z wyjątkiem Duality tak jak wspominał już Admin.Swoja drogą sobieh to chyba najlepszy polski koder i server postawił znakomity mam nadzieje ze ten będzie miał równie świetlaną przyszłość
Powrót do góry Go down
KobcoN

KobcoN


Liczba postów : 23
Join date : 29/07/2008
Age : 33
Skąd : Olkusz

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimePią Sie 01, 2008 8:58 am

Ja jednak poczekam na oficjalnego clienta ktorego zapoda dzisiaj przed startem Pablo ;]
Powrót do góry Go down
emagieika

emagieika


Liczba postów : 38
Join date : 31/07/2008
Age : 34
Skąd : Krakow N-H

Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitimePią Sie 01, 2008 4:12 pm

Jednak na cliencie do ktorego podalem linka na samym poczatku tego tematu po dodaniu patcha client nie trybi wiec sciagajcie Clienta z 2 linka ktory podalem nizej na nim powinno byc wszystko ok Smile

lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kochany Adminie Empty
PisanieTemat: Re: Kochany Adminie   Kochany Adminie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kochany Adminie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
GrandWare :: Dyskusja ogólna :: Problemy i pytania-
Skocz do: